اخبار

1396/06/05
جلسه هم‌اندیشی "اولین همایش بین‌المللی دین، فرهنگ و فناوری" روز دوشنبه مورخ 30مرداد 1396 به میزبانی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار و در محل سالن جلسات این پژوهشکده، با حضور دبیران محترم علمی و اجرایی و مسئول روابط بین‌الملل همایش و نیز ریاست محترم و اعضای محترم هیات علمی پژوهشکده برگزار شد


جلسه هم‌اندیشی "اولین همایش بین‌المللی دین، فرهنگ و فناوری" روز دوشنبه مورخ 30مرداد 1396 به میزبانی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار و در محل سالن جلسات این پژوهشکده، با حضور دبیران محترم علمی و اجرایی و مسئول روابط بین‌الملل همایش و نیز ریاست محترم و اعضای محترم هیات علمی پژوهشکده برگزار شد.
در این نشست ضمن تبال نظر، طرفین بر همکاری مشترک و تهیه مقدمات عقد تفاهم‌نامه تاکید کردند. در این جلسه تأکید شد برنامه های نشست ها و پنل های مربوط به محور فناوری و محیط زیست تهیه شده و اعلان گردد. همچنین مقرر شد فهرست اعضای کمیسیون محیط زیست و فناوری همایش توسط پژوهشکده مشخص شده و به دبیرخانه همایش ارسال شود..

                                                                                                   دبیرخانه اجرایی همایش


1396/05/22
فراخوان انگلیسی همایش دین فرهنگ و فناوری بر روی سایت دانشگاه لیورپول قرار گرفت.


و از آنجا به اساتید مختلف در سراسر دنیا ارسال شد. قرار است که از طریق لیست های دیگر مربوط به رشته های فنی و فناوری نیز اطلاع رسانی شود: فراخوان منتشر شده را ملاحظه فرمایید:


1396/05/21
در ادامه همکاری ها برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف همایش «دین، فرهنگ و فناوری» صبح روز سه شنبه 10 مرداد


در ادامه همکاری ها برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف همایش «دین، فرهنگ  و فناوری» صبح روز سه شنبه 10 مرداد جلسه ای با حضور مدیران همایش و مسئولان پژوهشکده مطالعات فناوری در محل این پژوهشکده برگزار شد. در این جلسه آقای حجت الاسلام دکتر پارسانیا ریاست همایش، آقای دکتر آیت اللهی دبیر علمی، آقای دکتر نصیری دبیر اجرایی، آقای طاهری مدیر بخش بین الملل، آقای دکتر طباطباییان رئیس پژوهشکده مطالعات فناوری و مدیران گروه های پژوهشی این مجموعه حضور داشتند. آشنایی دقیق و نزدیک تر با حوزه های پژوهشی پژوهشکده مطالعات فناوری و نسبت آنها با محورهای همایش و برنامه ریزی جهت استفاده هرچه بهتر از ظرفیت  این همکاری موضوع اصلی گفتگوها بود.
با توجه به هماهنگی بسیار خوب تشیص داده شده بین رویکرد تمامی گروه های فعال در پژوهشکده با اهداف و محورهای همایش، بر استفاده از توان علمی تمامی گروه ها تاکید شد.

1396/04/25
نشست دبیر علمی همایش دین، فرهنگ و فناوری، جناب آقای دکتر آیت‌الهی همراه و جناب آقای دکتر نصیری،


نشست دبیر علمی همایش دین، فرهنگ و فناوری، جناب آقای دکتر آیت‌الهی همراه و جناب آقای دکتر نصیری، دبیر اجرایی همایش، با ریاست پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی سرکار خانم دکتر علم‌الهدی، همراه با جناب آقای دکتر خیاطیان، معاونت محترم پژوهشی پژوهشکده، و آقایان دکتر محمدامینی و یغمائی در روز دوشنبه مورخ 19 تیرماه 1396 در محل پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. هدف از این نشست رسیدن به هماهنگی‌های لازم برای امضای تفاهم‌نامه میان پژوهشکده و دبیرخانه همایش بود. پس از گفتگو میان دو طرف، مقرر شد که پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری زمینه‌های همکاری را برای برگزاری هرچه بهتر همایش طی روزهای آینده اعلام نماید.


صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر