این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

طرح پیشنهادات در اولین جلسه شورای علمی


ارسال شده در تاریخ :
طرح پیشنهادات در اولین جلسه شورای علمی

طرح پیشنهادات در اولین جلسه شورای علمی


- دستگاههایی که آمادگی داشته باشند، با هماهنگی دبیرخانه مرکزی، پیش‌نشستهایی را با موضوع محورهای همایش و مبتنی بر مسایل هر مرکز برگزار کنند.

- مقرر گردید جلسات شورای علمی همایش به‌صورت 15 روز یک بار در محل موسسه تحقیقات و مطالعات اجتماعی دانشگاه تهران(دبیرخانه مرکزی) برگزار گردد.

- پیشنهاد شد بنا به درخواست مراکز همکار همایش در راستای محورهای همایش و تصویب شورای علمی همایش، دبیرخانه‌های تخصصی مطالعات مربوط به دین، فرهنگ و فناوری را تشکیل داده وسپس به‌صورت مستقل نسبت به برنامه‌ریزی و ایجاد سامانه دریافت مقالات و تشکیل گروه داوری و برگزاری نشست‌ها اقدام نمایند (شرایط و دستورالعمل احراز این بند متعاقبا توسط دبیرخانه اعلام خواهد شد).
- مقرر گردید نمایندگان دستگاهها پس از جمع‌بندی درون‌سازمانی، آمادگی عضویت خود را در یکی از سه سطح برگزارکنندگان، حامیان و مشارکت‌کنندگان به دبیرخانه مرکزی اعلام نمایند.

 
- مقرر شد کمیته بین‌الملل همایش تشکیل و با همکاری مراکز بین‌المللی و امکان‌سنجی مناسب، نسبت به شکل‌دهی همایش در خارج از کشور و دریافت مقالات به زبانهای مختلف بین‌المللی اقدام نمایند.

- مقرر گردید نشریه تخصصی (یا علمی -پژوهشی) همایش و با همت آقای دکتر موحد ابطحی و به مدیر مسئولی آقای دکتر پارسانیا راه‌اندازی گردد.

- مقرر شد آقایان دکتر نصیری و دکتر موحد ابطحی کانال ارتباطی در ایتا و گروه شورای علمی همایش را در واتس‌آپ راه‌اندازی کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5.2)